כללי

כוסות ליין

המדריך לבחירת כוסות ליין

אנחנו כמעט בטוחים שאחרי שתקראו את זה יהיה לכם חשק לחפש כוסות ליין כדי זה בדיוק מה שיתחשק לכם לעשות ! ואם נזכרתם שלמעשה כוסות ליין מזכירים לכם כל כך הרבה נקודות זמן בחיים- אתם ממש לא לבד ! בארץ ובעולם זה כבר כמעט מוכח – יין הוא ללא ספק המשקה החריף שהכי מתחבר לנו בזיכרון לאירועים מיוחדים, זיכרונות ונקודות זמן בלתי נשכחות – אנחנו כאן כדי שתוכלו לבחור כוסות ליין הבא שלכם!

אילו כוסות ליין קיימות כיום ?

אם חשבתם שיש רק סוג אחד של כוסות ליין – תתעוררו! יש היום מאוד ואלפי סוגים של כוסות ליין !!

בואו נדבר רגע על יין ואירועים, לכל אירוע יתאים יין מסוג אחר ובהתאם גם חשוב לבחור כוסות ליין שיהיו קצת מיוחדות בהתאם, כך לדוגמא יש היום כוסות יין בצבעים מיוחדים – כאלו שתרצו לבהות בהם וגם להרשים באמצעותם את האורחים שלכם – 2 ציפורים במכה – גם שתיתם יין וגם הרשמתם אדם אחר !

הסוגים השונים של כוסות היין יפתיע אתכם מאוד !

אין ספק, יש היום המון סוגים של כוסות יין, יש כוסות יין בצבעים, יש כוסות יין דקות, יש כוסות יין מקריסטל ויש אפילו כוסות יין ללא רגל ואתם – איך תדעו מה לבחור ? האם צריך בכלל לבחור או שכדאי שיהיה לנו בבית כוסות יין מכל אחד מהסוגים האלה – והנה לכם ארונית שבה יש כוסות ליין שמותאמים לסוגים שונים של אירועים ואירוחים, ואל תגידו שאין בכוס של יין משהו מיוחד – מעין רגע כזה שנותן אווירה שכולנו אוהבים לחוות – ולו לרגע אחד !

הצורה של הכוס יין – חשובה לא פחות

כוסות יין רבות מעוצבות בדרך אופיינית מאוד לכוסות יין, העיצוב של כוסות יין מתחיל בדרך כלל מתוך עקרון ראשוני שבו היין צריך להפיץ את ריחו ישירות אל האף של האדם ששותה אותו ולכן כוסות יין רבות מגיעות עם סף רחב יחסית , כך הסוגים השונים של כוסות יין , ביניהם גם כוסות יין מקריסטל מעוצבות בצורה המקצועית הזו עליה החליט יצרני וטועמי יינות ברחבי העולם.

את היין הבא שלכם אתם הולכים לשתות מתוך כוסות יין דקות, צבעוניות או אולי אפילו כוסות יין ללא רגל – העיקר שתהנו מהיין !